Спорт бар - Паб, САУНА

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua
Телефон
09:00 - 21:00
Закрито

Спорт бар - Паб

Смачні страви, чудова атмосфера свята та доброзичливий персонал бар-паб "Бульдозер" зроблять Ваше свято казковим та незабутнім. 

Щороку з наближенням самого довгоочікуваного свята - Нового року, ми задаємося важливим питанням: де і як відсвяткувати добре і недорого Новий рік? Якщо вам вже набридло святкування Нового року у нічних клубах та на гірськолижних курортах, але дуже-дуже хочеться відчути атмосферу новорічного свята, то як бути? Все геніальне - просто.

Трансляція футбольних  матчів

Вболівай за улюблені команди у бар-пабі "Бульдозер"

Трансляція футбольних матчів збірної України та українських команд на великому екраїні. Великий вибір пива та пивних тарілок. Найкраще місце для веселого проведення часу з друзями.

Сауна

Сауна сухого пару.

Затишне дерев'яне приміщення, висока температура в якому досягається шляхом нагрівання каменів з допомогою електричної печі, банна діжка, стіл.

Крім цікавого проведення часу, відвідування сауни корисно для нашого здоров'я. Підвищена температура навколишнього середовища впливає на різні фізіологічні механізми тіла. Насамперед, це викликає інтенсивне потовиділення, яке дозволяє виводити токсини і шкідливі домішки з нашого організму. Також через пори шкіри видаляється надлишок шкірного сала. Це надає сприятливий вплив на проблемну шкіру.

Сауна розрахована  на 6 чол.
  1год. - 180 грн.

Розміщення на мапі міста