Давно відомо, що заняття танцями значно продовжують життя, сприяють підтримці загального тонусу, дозволяють до похилого віку залишатися працездатним. А чи знаєте Ви, що це ще й просто чудовий антидепресант? Танцюристи до останніх днів життя зберігають життєрадісність і оптимізм. Загалом, якщо Вас долають похмурі думки - танцюйте! 
Почати займатися ніколи не рано і не пізно, адже такі вправи припускають надмірних фізичних навантажень. Тіло танцюриста поступово звикає до все більш складним тренувань, та й вправи з великим фізичним навантаженням змінюються більш щадними в уповільненому темпі. Для початківців хороший варіант - це бачата. Хореографія цього танцю досить проста: за чотири кроки убік чи вперед і назад. Завдяки тому, що інтенсивно працює стопа танцюриста, бачата чудово розвиває м'язи ніг і навіть допомагає позбутися від плоскостопості. 
Танці виправляють багато недоліків фігури, формують гарну поставу і гарну ходу, розвивають дихальну систему, тому танцюристи набагато рідше страждають від простудних захворювань і бронхітів. Такі заняття навіть полегшують приступи астми! 
Заняття танцями сприяє розвитку хорошої координації рухів.

Ви коли-небудь бачили незграбного танцюриста? Навряд чи. Людина, навіть недовго займався танцями, відмінно лавірує в натовпі, не збиває перехожих на вулиці і не наступає на лапи домашнім тваринам. Він завжди веселий і більш позитивно дивиться на світ. 
Турботливим батькам слід звернути увагу на те, що заняття танцями відмінно підходять неповоротким діткам, особливо які мають надлишкову вагу. До речі, для дітей і підлітків можна вибрати танець бачата навчання якому не викликає великих труднощів, темп помірний, а користь - очевидна. На заняттях дитина поступово позбавиться від незграбності, зайвих кілограмів, навчиться красиво ходити і не соромитися свого тіла. Дівчата, які займаються цим мистецтвом у підлітковому віці, не страждають комплексом «гидкого каченяти». Крім того, в майбутньому Ваше чадо інстинктивно стане шукати в танцях розради у важкі періоди життя, а отже, ймовірність того, що дитя захопиться спиртним чи наркотиками - нижче. 
Якщо хочете поліпшити власне фізичний стан, скинути зайві кілограми або допомогти дитині вирости здоровим, красивим і впевненим у собі - заняття будь хореографією саме для Вас.