Напружена сучасне життя змушує безліч людей шукати вихід своїм емоціям, страхів і неспокою. Деякі знаходять вихід всьому негативному в алкоголі, наркотиках. Інші, для того щоб розслабитися, знаходять себе в релігії.

 

Третя частина людей вважає за краще повністю змінити свій світогляд за допомогою занять йогою.

 

Протягом шести тисячоліть існує унікальне, східне, фізичне і духовне вчення - йога. З кожним роком користь йоги усвідомлює все більша кількість людей. Займатися йогою можна абсолютно в будь-якому віці, незалежно від статі, віросповідання і професії, практикувати заняття йогою може кожна людина.

 

Кожен, що зважився зайнятися йогою, має свою індивідуальну мету. Деяких спонукало займатися йогою бажання поправити здоров'я і омолодитися, зберегти прекрасну фізичну форму і енергетичний потенціал до глибокої старості. Це цілком реальне і здійсненне бажання. Регулярні заняття йогою дозволяють перемогти безліч хвороб, зробити вас значно витривалішими, продовжити молодість. Багато хто, займаючись йогою, прагнуть зберегти красу власного тіла та обличчя. Користь йоги в тому, що при заняттях ви зможете досягти успіху в досягненні душевної рівноваги, численні стрес і негативні емоції не залишать незгладимий слід на вашому обличчі та загальному зовнішньому вигляді. Читайте також нашу статтю - зняти стрес за допомогою йоги.

 

Недолік у встановленні контакту з внутрішнім і зовнішнім світом приваблює багатьох людей зайнятися серйозно йогою. Саме філософська спрямованість занять йогою, прояснення мислення, розвиток цілеспрямованості буває особливо необхідна багатьом людям у розумінні сучасного світу. Практикуючи йогу, можна навчитися цінувати найголовніше в житті. Унікальність вправ йоги є, дивовижне поєднання сильного активного апряженія і глибокого розслаблення, використовуючи при цьому правильне дихання. Багато людей, тільки що почали своє пізнання даного вчення, відчули вплив йоги буквально з першого заняття.

 

Користь йоги полягає в тому, що при заняттях задіяні глибокі м'язи тіла, які не працюють при звичайних фізичних тренуваннях. Необхідно постійно стежити за роботою всього тіла, обов'язково підтримувати необхідний баланс і симетрію. Увага при заняттях йогою абсолютно необхідно для утримання правильної пози. Відбувається напруга одних м'язів і розслаблення інших. При цьому необхідно звертати серйозну увагу на дихання. Напевно, ви помічали, що при різних ситуаціях наше дихання теж помітно відрізняється один від одного. Дихання безпосередньо пов'язане з емоційним станом людини. Правильне і регулярне виконання вправ принесе очікуване зцілення - ось в чому основна користь йоги.

 

Унікальність занять йогою у виконанні певних вправ, кардинально впливають на той чи інший орган людського організму. Так, наприклад, для впливу на поліпшення роботи щитовидної залози необхідно виконувати позу "свічка", причому точно і наполегливо. Кожна поза йоги виконується зі строго певним змістом, виконання комплексу в цілому рівномірно і ефективно впливає на весь організм людської повністю.

 

Заняття йогою на фізіологічному рівні розвивають гнучкість, витривалість, силу. Значно посилюється тонус мускулатури, суглобів, кісток, внутрішніх органів. Люди, що практикують регулярні заняття, починають значно краще себе почувати. Косметичний ефект багатьох асан йоги з успіхом замінять відвідування дорогих салонів краси. Обличчя і тіло, що займаються йогою, позбавляється від в'ялості і набряків. Правильність дихання дозволяє в потрібний момент сконцентрувати увагу і вжити виключно правильне рішення.

 

Користь йоги в професійному підході наставника, який допомагає освоєнню найбільш складних вправ. Вправи йоги ніколи не повинні доставляти незручностей і напруги. Вам завжди повинно бути комфортно і зручно. Заняття йогою принесуть безперечну користь в будь-якому віці, нові знання дозволять вам по іншому подивитися на навколишню дійсність, зроблять вас щасливішими.